ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΤΡΙΤΗΣ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

Η Διευθύντρια του Ημερήσιου Γενικού Λυκείου Ταμπάκη Καλλιόπη και το εκπαιδευτικό προσωπικό, ενημερώνει τους κηδεμόνες και τους μαθητές του σχολείου ότι την ερχόμενη Τρίτη 12 Οκτωβρίου θα είμαστε στην ευχάριστη θέση να υποδεχτούμε στο σχολείο μας, τους εκπροσώπους του Σωματείου << Μαζί για το Παιδί>> και τους χορηγούς τους, για να εγκαινιάσουμε το νέο Γήπεδο Μπάσκετ που είναι ένα πραγματικό κόσμημα για το σχολείο και τον τόπο μας. Θα προβληθεί επίσης και ο τεχνολογικός εξοπλισμός (τρία Λάπτοπ) που έλαβε το σχολείο ως δωρεά. Όσον αφορά τη ροή της εκδήλωσης θα είναι η κάτωθι:

Αγιασμός, Χαιρετισμοί από τον Δήμαρχο, τους Διευθυντές, της Προέδρου της Ένωσης << Μαζί για το Παιδί>> και Εκπροσώπου του Χορηγού. Μετά το κόψιμο της Κορδέλας θα επακολουθήσει αγώνας μπάσκετ μαθητών.